Rekrutacja – zapisy 2019/2020

Wszystkie zajęcia odbywające się w Pałacu Młodzieży w Katowicach objęte są procesem rekrutacji, także dla chętnych do udziału w zajęciach SŁONECZNYCH. Sposób i termin zapisów określa szczegółowo informacja na stronie Pałacu Młodzieży, którą można odnaleźć tutaj. Prosimy o zapoznanie się z nią.
Dla obecnych uczestników zajęć rekrutacja odbywa się do 29 maja 2019 r.
Natomiast zapisy dla nowych kandydatów rozpoczynają się 1 czerwca i potrwają do 11 czerwca br. Wszystkie niezbędne informacje dostępne sa na powyższej stronie.
Przy tej okazji chcemy poinformować, że 1 czerwca w Pałacu odbywa się Dzień Dziecka, w trakcie którego dh. Ewelina w godzinach od 10.00 do 14.00 będzie prowadziła warsztaty wokalne w sali 204. Przeznaczone są one głównie dla tych, którzy chcieliby zapisać się do Zespołu. Dlatego zapraszamy w tym dniu wszystkich chętnych w dowolnych godzinach. Przed salą 203 prezentowana będzie także wystawka o SŁONECZNYCH. Będzie nam miło jeśli nas odwiedzicie, pośpiewacie i weźmiecie udział w warsztatach. Być może tutaj zacznie się Wasza przygoda z Zespołem 🙂