Mikrofony dla Słonecznych


Harcerski Zespół Artystyczny „Słoneczni” śpiewa i tańczy już od ponad 50 lat. Występował na scenie u boku takich artystów jak Maryla Rodowicz, Bajm, Grupa VOX, Ryszard Rynkowski, Józef Skrzek, Kabaret TEY, Grzegorz Hyży, Rolf Zuckowski, Papa D., Krzysztof Wierzchowski, Dariusz Niebudek i wielu innych. W latach przemian gospodarczych jako jeden z nielicznych zespołów przetrwaliśmy ten trudny czas.
W ciągu tych kilkudziesięciu lat istnienia zespołu technologia wielokrotnie się zmieniała. Nie zmieniło się za to jedno, żeby Słoneczni brzmieli świetnie w trakcie koncertów, niezbędne jest odpowiedni sprzęt – mikrofony. Obecnie posiadane mają już 18 lat, a to dla takiego sprzętu cała epoka.
Dlatego zorganizowaliśmy akcję #MikrofonyDlaSłonecznych, która ma na celu zebranie środków na 16 profesjonalnych mikrofonów bezprzewodowych. W przypadku gdyby zebrana została większa pula pieniędzy, z pozostałej kwoty uzupełnione zostanie wyposażenie zespołu w głośniki aktywne, niezbędne zarówno podczas prób, jak i w trakcie koncertów.
Do akcji włączają się rozpoznawalne twarze, o czym możecie dowiedzieć się na naszym profilu facebook.com/sloneczni. A więcej szczegółów na stronie zbiórki na pomagamy.im/sloneczni.
Wierzymy, że dzięki Wam, naszym Przyjaciołom, zdobędziemy środki na upragnione nowe mikrofony. Bardzo chcielibyśmy użyć ich już podczas koncertu na Zlocie ZHP 2018 w Gdańsku, który rozpocznie się już na początku sierpnia.
Będziemy niezwykle wdzięczni za każdą pomoc i za każdą złotówkę, która trafi na ten cel.

Czuwaj!
Instruktorzy, zuchy i harcerze Harcerskiego Zespołu Artystycznego „Słoneczni”
im. Edwarda Sośnierza Śląskiej Chorągwi ZHP