20-lecie SRH Czuwaj

Wczoraj mieliśmy ogromny zaszczyt wystąpić dla Stowarzyszenia Ruchu Harcerskiego „Czuwaj” z okazji 20-lecia Jego istnienia.
Druhny i Druhowie przyjęli nas niezwykle ciepło i każdy utwór nagradzali wielkimi brawami, a co dla nas zdecydowanie najprzyjemniejsze – śpiewali razem z nami! Niezwykła współpraca pokoleń, która zrodziła się na sali teatralnej katowickiego Pałacu Młodzieży wytworzyła wzruszającą atmosferę. Seniorzy harcerskiego rodu dali nam piękny przykład jak należy pielęgnować jedność, przyjaźń, a także wartości wypalone w ogniu harcerskiej służby. My z kolei zabraliśmy Jubilatów w podróż do Ich obozowych wspomnień i zapewniliśmy, że kolejne pokolenia Słonecznych zadbają o kulturę harcerską i będą pielęgnować przekazane przez Instruktorów wartości.
To spotkanie na długo pozostanie w naszej pamięci. Gratulujemy serdecznie pięknego jubileuszu i życzymy samych słonecznych dni oraz ciepła harcerskiego ogniska, które rozgrzeje Wasze serca w chwilach zwątpienia. „Bo wszyscy harcerze to jedna rodzina…”.