Projekt muzyczny

Obecnie dzięki technologii można pokonać każdą odległość i każdą granicę. Jednak te, które najtrudniej jest nam przekroczyć, stawiamy sobie sami w naszych głowach i sercach.
Kilka tygodni temu mieliśmy okazję do rozpoczęcia wspaniałej międzykontynentalnej przyjaźni, a także ciekawej i pouczającej przygody. Wspólnie z dziećmi z African Music School nagraliśmy kolędę oraz teledysk. Wprawdzie na filmach obu grup widać wiele różnic, począwszy od pogody, ubioru, koloru skóry, a skończywszy na otaczającej nas architekturze, jednak dużo ważniejsze jest to, co łączy obie grupy, czyli radość i muzyka. W obu grupach obecne są uśmiechnięte twarze dzieci, chęć rozwoju i poznawania świata, a także uczucia i emocje.
Czy to przypadek, że nasza wspólna przygoda rozpoczęła się w czasie oczekiwania na Boże Narodzenie? A może to właśnie przypomnienie, że wspólnie powinniśmy budować bezpieczny świat dla naszych dzieci i zadbać o ich przyszłość.
Pomiędzy nami powstał już most przyjaźni. Wspólnie możemy także pomóc w budowie African Music School, by dać szansę rozwoju i spełniania marzeń dzieciom z Bouar, a także poprawić ich warunki bytowe.
Na stronie www.africanmusicschool.com dowiecie się jaka pomoc jest potrzebna.
A poniżej chcemy zaprezentować Wam nasz pierwszy wspólny teledysk.