Zapraszamy na koncert – Harcerska Dola

W sierpniu 2018 roku w Gdańsku odbył się Zlot Związku Harcerstwa Polskiego, który upamiętnił sto lat harcerstwa.
Pragniemy zaprosić Was wraz z Chorągwią Śląską ZHP na niezwykłą podróż w świat muzycznej historii harcerstwa. 22 i 23 marca br. w Sali Teatralnej Pałacu Młodzieży w Katowicach odbędą się koncerty zatytułowane „Harcerska Dola”, które przybliżą wszystkim świat piosenek z całego okresu harcerstwa na ziemiach polskich.

Zaplanowaliśmy 2 koncerty, chcąc umożliwić wzięcie udziału wszystkim harcerzom i ich przyjaciołom, a także sympatykom samego Zespołu. Będzie to okazja, by zobaczyć i usłyszeć jak zmieniała się piosenka młodych ludzi w szarych mundurach kiedyś, a dzisiaj także w zielonych.

W pierwszym dniu odbędzie się Koncert Galowy, na którym gościć będziemy przedstawiciele lokalnych władz samorządowych Katowic i województwa śląskiego, a także przedstawiciele Związku Harcerstwa Polskiego oraz organizacji współpracujących z ZHP i SŁONECZNYMI.
Drugiego dnia na koncert zapraszamy harcerki i harcerzy nie tylko z Chorągwi Śląskiej ZHP, ale też wszystkich okręgów w kraju i poza jego granicami. Zapraszamy też oczywiście samych SŁONECZNYCH, ich rodziny, przyjaciół, którzy są zawsze z nami.

Bilety do nabycia na TicketPortal.pl.