Zakończenie obozu HAL 2018

W minioną niedzielę uśmiechnięci i szczęśliwi Słoneczni wrócili z obozu. Zuchy i harcerze Harcerskiego Zespołu Artystycznego SŁONECZNI prezentowali się świetnie na apelu na dziedzińcu Pałacu Młodzieży w Katowicach. Apel zakończył coroczny obóz harcerski, który w tym roku odbył się, podobnie jak rok temu, w Ośrodku Hufca ZHP Ziemi Rybnickiej w Wapienicy, a który obfitował w zajęcia artystyczne, ale także wypełniony był zajęciami harcerskimi.
Już w Katowicach rodzice Słonecznych mogli zobaczyć pokaz musztry i odebranie meldunków od zastępowych, co mają okazję osobiście obserwować dosyć rzadko. Oficjalnie zatem obóz skończył się, a do rozpoczęcia zajęć szkolnych pozostało jeszcze kilka dni, ale co przeżyli uczestnicy w Wapienicy opowiedzą wszystkim zdjęcia, które opublikujemy już niebawem.

Równocześnie informujemy, że gdyby ktoś z Was dysponował ciekawym i czystym głosem oraz chciał do nas dołączyć, prosimy o kontakt z Kierownikiem artystycznym – druhną Eweliną, poprzez stronę kontaktową. Zapisy jeszcze trwają. Zachęcamy.