Akcja #MikrofonyDlaSłonecznych


Harcerski Zespół Artystyczny „SŁONECZNI” śpiewa i tańczy już od ponad 50 lat. Występował na scenie u boku takich wybitnych artystów jak Maryla Rodowicz, Bajm, Grupa VOX, Ryszard Rynkowski, Józef Skrzek, Kabaret TEY, Grzegorz Hyży, Rolf Zuckowski, Papa D., Krzysztof Wierzchowski, Dariusz Niebudek i wielu innych. W latach przemian gospodarczych jako jeden z nielicznych zespołów przetrwaliśmy ten trudny czas.
W ciągu tych kilkudziesięciu lat istnienia zespołu technologia wielokrotnie się zmieniała. Nie zmieniło się za to jedno, że aby Słoneczni brzmieli świetnie w trakcie koncertów, niezbędne jest odpowiedni sprzęt – mikrofony. Obecnie posiadane nas mają już 18 lat, a to dla takiego sprzętu cała epoka.
Dlatego zorganizowaliśmy akcję #MikrofonyDlaSłonecznych, która ma na celu zebranie środków na 16 profesjonalnych mikrofonów bezprzewodowych. W przypadku gdyby zebrana została większa pula pieniędzy, z pozostałej kwoty uzupełnione zostanie wyposażenie zespołu w głośniki aktywne, niezbędne zarówno podczas prób, jak i w trakcie koncertów.
Do akcji włączają się rozpoznawalne twarze, o czym możecie dowiedzieć się na naszym profilu facebook.com/sloneczni. A więcej szczegółów na stronie zbiórki na pomagamy.im/sloneczni.
Wierzymy, że dzięki naszym Przyjaciołom, zdobędziemy środki na upragnione nowe mikrofony.
Będziemy niezwykle wdzięczni za każdą pomoc i za każdą złotówkę, która trafi na ten cel.

Partnerzy:


__________________________
Kontakt dla mediów: Marek Mróz, tel. +48 608 058 056, email: marek.mroz@sloneczni.pl
Link do akcji: #MikrofonyDlaSłonecznych
Logo SŁONECZNYCH: format .png
Komunikat prasowy: plik .doc, plik .odt, plik .pdf
Oficjalna strona internetowa: www.sloneczni.pl
Facebook: www.facebook.com/sloneczni